Архив рубрики "Новости Украинской Православной Церкви"
1

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і за погодженням з єпископом Корсунським Нестором з 12 листопада 2017 року в місті Брага, що на півночі Португалії, розпочалися регулярні богослужіння в новоствореній українській православній парафії. В цьому місті проживає велика кількість українців як з західних, так і з центральних, східних та південних областей України. … читать далее »

1

Прийом робіт триває до 30 листопада. Прийом конкурсних робіт на VI Міжнародний фестиваль мистецтв «Зірка Різдва», який пройде з 12 по 14 січня 2018 року, оголосили в Запорізькій єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на sinod-molodost.in.ua.  У фестивалі можуть взяти участь автори віршів і прози, пісень, музичних композицiй, художніх фотографій та картин. За словами організаторів, … читать далее »

0

10 листопада 2017 року, у день памяті преподобного Іова, ігумена Почаївського, у Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбулися святкові богослужіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Почаївської Лаври. Божественну літургію в Успенському соборі обителі очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, якому співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Бучанський Пантелеімон … читать далее »

День пам'яті прп.Нестора

9 листопада 2017 року, в день пам’яті небесного покровителя Київських духовних шкіл, преподобного Нестора Літописця, у Києво-Печерській Лаврі відбулися урочистості з нагоди Актового дня Київської духовної академії і семінарії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  Святкування розпочалось напередодні, 8 листопада. У храмі на честь ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість” було звершено літію за спочилими наставниками та … читать далее »

День пам'яті прп.Нестора

9 листопада 2017 року, в день святкування пам’яті преподобного Нестора Літописця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  Цього дня Київська духовна академія і семінарія відзначає день свого небесного покровителя — преподобного Нестора Літописця.  Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської обителі … читать далее »

1

6-7 листопада 2017 року Голова Представництва УПЦ при міжнародних організаціях єпископ Баришівський Віктор взяв участь у роботі щорічного форуму «Обмін думками про релігійний вимір міжкультурного діалогу» (Exchange on the religious dimension of intercultural dialogue), який щороку відбувається у Страсбурзі в Раді Європи. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Цьогорічна зустріч була присвячена проблемам міграції та біженців, ролі … читать далее »

1

5 листопада 2017 року, у день свого народження, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив богослужіння у Старому Русіку – скиту Свято-Пантелеймонівського монастиря на Святій Горі Афон. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій. За богослужінням також молилися … читать далее »

0

Предстоятель Української Православної Церкви попросив у афонської братії молитв за українську державу та її владу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 2-го і 3-го листопада 2017 року під час свого паломницького візиту до Святої Гори Афон Блаженніший Митрополит Онуфрій відвідав монастир Архангелів Дохіар, де звершив Божественну літургію у соборному храмі та очолив молебень з акафістом … читать далее »

0

4 листопада Православна Церква вшановує Казанський образ Богородиці. В рамках спільного проекту Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує матеріал підготовлений редакцією журналу «Фома в Україні». Історія Казанської ікони Божої Матері починається з XVI століття. При цьому обставини і місце її явлення навіть сьогодні здаються незвичайними та дивовижними. Образ Богородиці з’явився в Казані у 1579 році, коли місцеве … читать далее »

8

В рамках спільного проекту Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує матеріал, підготовлений редакцією журналу «Фома в Україні» про Димитріївську батьківську суботу (4 листопада). «Сьогодні батьківська!» – фраза, яку ми чуємо кілька разів на рік. У Бога всі живі, і пам’ять і молитва про наших покійних рідних і друзів – важлива частина християнської віри. Ми розповімо про те, … читать далее »