Відбувся весняний концерт духовних піснеспівів на честь пам’яті прп. Олексія та прп. Парфенія Голосіївських і матінки Аліпії

«Поминайте наставников ваших, которые проповедывали вам слово Божие, и, взирая на кончину их жизни, подражайте вере их», – говорить святий апостол Павло в Посланні до Євреїв.

Скільки разів, дізнаючись житіє того чи іншого святого, ми розуміли, що не по людським силам було зробити те, що зробили ці угодники Божі в короткий проміжок часу, який був відведений їм… І ось ми запитуємо себе, як же це стало можливим. Відповідь тут така: людина своїми силами не може йти по шляху Церкви, але якщо вона прагне до цього, бажає всю себе віддати Богові, присвятити Йому свої праці, думати про Нього не тільки в храмі або під час домашньої молитви, але все життя своє будувати так, щоб Бог був присутній в ньому, то Господь дає цій людині виняткову благодать і особливі сили для служіння, на яке та покликана.

Ось і ми, слухаючи настанову апостола, славимо і ублажаємо преподобних отців наших Олексія та Парфенія Голосіївських та матінку Аліпію.

29 березня 2015 року у Свято-Покровській Голосіївській пустині відбувся весняний концерт духовних піснеспівів на честь пам’яті особливо шанованих святих нашого монастиря. Концертну програму представив хоровий колектив учнів Православного центру прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна, який виконав богослужбові піснеспіви періоду Великого посту, духовні народні канти та псалми.


Помолимося Всеблагому Богу, Котрий просвіщає й освячує кожну людину, що приходить у світ, щоб молитвами преподобних отців наших Він зміцнив нашу віру і допоміг нам, перемагаючи все суєтне, гріховне і житейське, бути гідними дітьми своєї святої Церкви, спадкоємцями життя вічного.

<-- -->
Прочитано: 336 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*