Відбувся черговий випуск учнів Монастирського духовно-професійного училища ім. прп. Іоана Дамаскіна

Один з прекрасних теплих днів липня — у черговий раз — став особливим днем в житті монастирського духовно-професійного училища. Саме в цей день відбувся випуск учнів, які закінчили повний курс навчання.

Роки перебування в монастирському училищі стали першими сходинками духовного та професійного зростання сьогоднішніх випускників.

В актовому залі відбулася святкова церемонія вручення наших дипломів, яку здійснив намісник монастиря. Преосвященійший епископ Ісаакій звернувся до випускників зі словами настанови, подякував батькам, викладачам та усім працівникам закладу за їх труд, а також побажав випускникам знайти своє місце в житті і послужити на благо Церкви Христової.

В свою чергу випускники подякували всім, хто працював над їх духовним становленням та професійною освітою, підкресливши особливу роль епископа Ісаакія, який своїми мудрими настановами і особистим прикладом являє всім учням і викладачам закладу приклад справжнього євангельського Доброго Пастиря.

Далі відбувся святковий концерт, на якому були присутні духовенство монастиря, викладачі, учні, батьки та гості випускників.

Побачити свято своїми очима можна тут:

<-- -->
Прочитано: 368 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*