Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкування в день Успіння Богородиці у Києво-Печерській Лаврі (+відео)

0 комментариев | Обсудить
28.08.2017 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

28 серпня 2017 року, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Під час малого входу Предстоятель удостоїв насельників Києво-Печерської Лаври богослужбових нагород.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірним про святе життя й унікальність особистості Пресвятої Богородиці.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Також вірні молитовно вшанували століття з дня початку Помісного Собору 1917-1918 рр.,  багато з учасників якого постраждали за віру в атеїстичні часи.

Після Божественної літургії Предстоятель очолив хресний хід до Ближніх печер Києво-Печерської Лаври, де відбувся святковий молебень. На завершення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав паству зі святом. “Нехай Мати Божа, Яка «в рождестве девство сохранила еси, во успении мира не оставила еси» (тропар свята) не залишить і нас Своїм спасительним покровом”, – побажав Архіпастир. Після многоліття намісник Лаври запросив паломників до святкової трапези.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 175 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*