Розпочалося перше у 2018 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

0 комментариев | Обсудить
14.03.2018 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

1

14 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалося перше у 2018 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем; архієпископ Львівський і Галицький Філарет; архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Під час роботи першого у 2018 році засідання Священного Синоду УПЦ будуть розглянуті поточні питання з життя Церкви.

Нагадаємо, попереднє засідання Священного Синоду відбулося 21 грудня 2017 року. Раніше повідомлялося, що Предстоятель та архієреї УПЦ помолилися за Божественною літургією перед початком Синоду.

З журналами Синоду можна буде ознайомитися пізніше на нашому сайті.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

Прочитано: 220 раз
Поделиться с друзьями
       

Отправить комментарий

*