Предстоятель звершив читання другої частини Великого канону у Покровському монастирі (+аудіо)

0 комментариев | Обсудить
12.03.2019 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

1

12 березня 2019 року, у другий день Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив читання другої частини Великого покаянного канону в Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженнійший Владика очолив Велике повечір’я з читанням другої частини Покаянного канону у Свято-Миколаєвському соборі. Крім насельниць обителі, з Його Блаженством також молились чисельні віряни – парафіяни та паломники Свято-Покровського монастиря.

Після Великого канону Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді.

“З милості Божої, дорогі брати і сестри, ми вступили в період Святого і Великого посту. Сьогодні другий день цього рятівного часу, протягом якого Свята Церква закликає нас особливо ретельно потрудитися над тим, щоб очистити свою людську природу від усякої скверни плоті і духу. Щоб покаятися у своїх гріхах, щоб виправити своє життя, і щоб бути гідними зустрічі славного свята – пасхи Христової, Христового Воскресіння. Піст і молитва – це два крила, за допомогою яких людина злітає з безодні гріха на вершину духовної досконалості. Піст і молитва – це ті дві благословенні ноги, якими блудний син з далекої країни простував в отчий дім. Постом ми відновлюємо в собі втрачену божественну гармонію душі і тіла, наслідком якої є горе, печалі і хвороби”, – наголосив Архіпастир та побажав вірним допомоги Божої, щоб постом та молитвою уникати та відсікати від себе гріхи, і “йти тим шляхом, який веде людину до вічного життя на небі у Христі Іісусі Господі нашому”.

Завтра Блаженніший Митрополит Онуфрій звершить Літургію Передосвячених Дарів у Хресто-Воздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври.

Увечері того ж дня Предстоятель очолить читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Вознесенському Флорівському монастирі м. Києва. Початок о 16:30.

Прочитано: 215 раз
Поделиться с друзьями
       

Отправить комментарий

*