В єпархіях УПЦ вшанували ікону Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість»

0 комментариев | Обсудить
07.11.2019 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

000

6 листопада 2019 року, в день свята ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», в усіх єпархіях Української Православної Церкви відбулося урочисте шанування святого образу Богородиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби єпархій і святих лавр.

У день свята ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» Божественну Літургію в храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, освяченому на честь цього святого образу Богоматері, очолив намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, передає сайт Києво-Печерської Лаври.

Після читання Євангелія на Літургії митрополит Павел звернувся до всіх вірян зі словом проповіді, в якому розповів про історію ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість», а також про те, якими дивами вона була прославлена ​​у святій обителі. «Нехай оригінал ікони наразі втрачено, — продовжив владика, — але всі ми знаємо, що допомога Божої Матері завжди з нами. Вона і до цього дня є Тією, Яка втішить вдів і сиріт, Тією, Яка зміцнить хворих, Яка є Пристановищем ображених. Пресвята Діва ніколи не залишає нас. Вона втішає кожну людину, яка приходить і припадає до Її чудотворних ікон і просить Її великих милостей».

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії були проспіване славлення і прочитана молитва перед чудотворною іконою «Всіх скорботних Радість».

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 185 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*