Відбулося останнє у 2019 році засідання Священного Синоду УПЦ

0 комментариев | Обсудить
07.12.2019 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

1

6 грудня 2019 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося останнє у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ розглядалися поточні питання з життя Церкви, були заслухані звіти Синодальних установ Української Православної Церкви, а також прийнята Заява щодо останніх подій у сфері міжправославних відносин, яка буде виголошена у неділю 8 грудня поточного року у всіх храмах нашої Церкви.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

 

<-- -->
Прочитано: 269 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*