Первый Национальный канал о дне памяти матушки Алипии

0 комментариев | Обсудить
31.10.2012 | Категории: Новости

30 жовтня 2012 року у Свято-Покровській Голосіївській пустині зібралися численні прочани, щоб ушанувати пам’ять великої подвижниці ХХ століття черниці Аліпії Голосіївської. Завдяки любові до Бога, безмежній доброті до людей, дару зцілення молитвою матінка заслужила загальне шанування та любов. У день річниці від дня її смерті в пустинь прибули прочани з багатьох регіонів України – Києва й околиць, а також Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Хмельницької, Сумської та інших областей України. Були гості з Росії й навіть Чехії. Потік відвідувачів у пустині не зменшувався протягом усього дня. Деякі прочани приїздили з вечора, залишалися в обителі на ніч, щоб встигнути прикластися до місця, де спочиває матінка. Насельники й парафіяни монастиря забезпечували гостей трапезою.

Після Божественної літургії, відслуженої вранці у головному храмі обителі, протягом усього дня звершувались молебні на місці поховання матінки, а також біля хреста, поставленого на місці, де перебувала її келія. До могили стариці вишикувалася величезна черга. Багато прочан долали далекий шлях в обитель пішки, поспішаючи попросити в черниці допомоги й заступництва. Люди писали записки з найпотаємнішими проханнями та клали їх на могилку.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира на місці зруйнованої келії, де жила черниця, звели каплицю в ім’я святителя Миколая Чудотворця.

Прочани сподіваються, що незабаром матінку Аліпію канонізують.
(за матеріалами інтерв’ю Першого Національного телеканалу)

<-- -->
Прочитано: 580 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*