Блаженніший Митрополит Онуфрій майбутнім священникам: Своє служіння починайте з молитви, а не наведення порядків (+відео)

0 комментариев | Обсудить
02.09.2020 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

789

Вступаючи на своє парафіяльне служіння, будь-яку справу починайте з молитви та закінчуйте з молитвою, і все владнається.

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму напутньому слові випускникам Київських духовних шкіл 1 вересня 2020 року, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Архіпастир застеріг майбутніх священників від бажання на першій парафії все змінити на свій розсуд.

«Не треба починати з того, щоб наводити той порядок, якийсь вам думається мати», — сказав він.

Головне, за словом Предстоятеля, для пастиря — це молитва, смирення і любов.

«Для тих, хто вже має священний сан і буде служити на парафіях, хочу сказати: вступаючи на своє парафіяльне служіння, починайте (будь-яку справу – ред.) з молитви й закінчуйте молитвою, і все владнається. Навіть якщо десь щось не так, щось вам не подобається, молитва все врегулює, все втихомирить і все стане на свої місця, — зазначив Блаженніший владика. — Основна нитка, що повинна об’єднувати вас з вашими парафіянами, — це пастирська любов і смирення».

Його Блаженство пояснив, що «якщо паства побачить в вас смиренних, люблячих і прощають пастирів, то вона вас полюбить, і буде все добре».

«На перших порах будуть складнощі, труднощі, — сказав Митрополит Онуфрій, — але вони повинні бути, їх не можна обійти, ніхто не може — це такий написаний шлях священицького служіння. Спочатку труднощі, випробування. І якщо пройти гідно це все, тоді приходить благоденство. Спочатку Голгофа, потім Рай».

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав всіх студентів — і випускників, і тих, хто тільки починає своє навчання в Духовних школах, та побажав Божого благословення у всьому.

А випускникам нагадав, що вони вступають «в іншу духовну школу, яка закінчитися тільки тоді, коли людина завершить своє земне буття».

«Це велика духовна школа від священника, коли він йде служити на прихід, вимагає особливого терпіння, поваги до людей і любові — любові до Бога і до ближнього», — підкреслив він.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 917 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*