Нести свій хрест, як аптечку з ліками — Предстоятель

0 комментариев | Обсудить
04.04.2021 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

2

«Скорботи та хвороби поповнюють нестачу нашого покаяння і складають той духовний хрест, який ми повинні взяти на себе і понести покірно».

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді в Києво-Печерській Лаврі в Неділю Хрестопоклонну, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

По слову Предстоятеля, разом з гріхом в життя кожної людини увійшли скорботи та хвороби, і вони часто заповнюють недолік покаяння.

«Ці скорботи та хвороби становлять той духовний хрест, який ми повинні взяти на себе і понести, понести покірно. Не потрібно говорити: «я нічого не зробив», «за що мені таке?». А просто покірно, з вдячністю понести цей хрест», — підкреслив Його Блаженство.

Він порівняв несення такого духовного хреста з аптечкою з ліками, якими Господь зцілює наші гріховні рани.

«Скорботи та хвороби поповнюють недолік нашого покаяння, а покаяння є універсальними ліками для душі, — зазначив Блаженніший владика, — але, якщо покаяння є недостатнім, ми ще доповнюємо свій курс лікування несенням скорбот і хвороб. І цю духовну аптечку ми повинні понести з вдячністю Богові».

Він навів для порівняння приклад з прийомом у лікаря: «нормальна людина, коли лікар виписує йому ліки, не викидає їх, а носить дбайливо з собою і користується ними».

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 521 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*