У Неділю 9-ту після П’ятдесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію на головній площі Києво-Печерської лаври (відео)

0 комментариев | Обсудить
22.08.2021 | Категории: Новини Української Православної Церкви

2

22 серпня 2021 року, у Неділю 9-ту після П’ятдесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Предстоятелю співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Бородянський Марк, братія обителі у священному сані та гості.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам євангельський уривок про ходіння Господа по воді і апостола Петра, який почав тонути через маловір’я. Предстоятель закликав паству нічого не боятися – ні хвиль житейського моря, ні скорбот, ні чаклунів.

«Коли людина так себе духовно налаштовує, що вона боїться Бога і більше нічого не боїться, то та людина є носієм благодаті Божої, – наголосив Блаженніший Митрополит Онуфрій. Ця людина стає здатною вміщати Божу силу, Божу благодать, яка укріплює її, захищає, освячує і робить достойною вічного спасіння на Небі».

За богослужінням особливо помолились про припинення епідемії, про лікарів та одужання хворих.

Після відпусту Предстоятель привітав паству з неділею та побажав вірянам і їхнім близьким благословення Божого, земних благ та вічного спасіння.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 530 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*