Починати з любові, терпіння і молитви — Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанову випускникам КДАіС (відео)

0 комментариев | Обсудить
14.06.2022 | Категории: Новини Української Православної Церкви

888

Коли ви прийдете на парафію, починайте з любові, терпіння і молитви.

Таку настанову дав Блаженніший Митрополит Онуфрій випускникам Київської духовної академії і семінарії 13 червня 2022 року, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель закликав майбутніх служителів Божих перш за все триматися Церкви Христової.

«Ви повинні пам’ятати, що Церкву Христову не ми тримаємо, а Вона нас тримає, — сказав він. — Наше завдання не спасати Церкву, а спасати себе в Ній — намагатися триматися Церкви, у якій є Христос, у якій є благодать Святого Духа».

Архіпастир дав настанову випускникам: «Коли ви прийдете на ту парафію, куди вас призначить священноначалля, починайте з любові і терпіння. Не з реформації, не з революції, не з перестановок».

Його Блаженство звернув увагу, що перш за все потрібно заглянути у свою душу і тих вірних, яких Бог ввірив для духовного окормлення кожного священнослужителя.

«Якщо починати з любові до людей, бути чутливим до людського горя, бід, то це буде добрим початком. Потім ви зробите, що вважатиме за потрібне, — зазначив Блаженніший владика. — Любов завжди об’єднує, а строгість, можливо, зовні справедливою може бути, і обґрунтованою правилами та канонічними, церковними законами, але до неї завжди потрібно підходити з великою розсудливістю».

«Так, священник повинен починати з любові, терпіння, з молитви, — сказав на завершення Митрополит Онуфрій. — Нехай Господь допомагає нам звершити ті перші кроки, які нам належить зробити достойно, як християни, як священники, як служителі Божественного вівтаря».

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 481 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*