Відеогалерея монастиря

17 грудня 2014 в Православному центрі прикладних мистецтв молитовно вшанували пам’ять преподобного Іоанна Дамаскіна, який є Небесним покровителем центру.

Після закінчення Літургії в православному центрі пройшла виставка робіт учнів усіх спеціальностей, яка була організована на базі навчального закладу.

В актовому залі ПЦПМ відбувся показ вистави «Житіє преподобного Іоанна Дамаскіна», дійовими особами і акторами якого були учні Православного центру.

Театральна вистава розкрило перед глядачами живий образ великого письменника і чудового поета VІІІ століття, богослова і філософа, знатного вельможі свого часу, який став монахом-аскетом.

http://youtu.be/R1h-CiFpW9c


У Свято-Покровському Голосіївському монастирі щотижня проводяться Недільні читання.

Під час цих зустрічей Ви дізнаєтеся про основи Православного віровчення, історичних і моральних складових релігійних свят, про сенс звершення Таїнств Церкви (Хрещення, Причастя, та ін.), Почути про сенс Євангелія, прочитаного на службі. Також Ви зможете в невимушеній обстановці задати питання.

На недільні читання з духовенством монастиря запрошуються всі бажаючі.

Бесіди проходять по недільних днях о 12:00, в аудиторіях Православного Центру Прикладних мистецтв.

http://youtu.be/bkNy5NwEqLk

http://youtu.be/ZZiQvyJ5qro

http://youtu.be/WHwG6hK5H9k

http://youtu.be/LQLl8ayK8-o

http://youtu.be/Bsx1OYkTP_Q

http://youtu.be/6Twmd5aBQno

http://youtu.be/e70sTaUyeU0

http://youtu.be/KCumtlje8LI

http://youtu.be/aquY0QfcLRE?list=UU8mr2xkmbLjGkLXcj4ndydQ


Документальний фільм про Свято-Покровський Голосіївський монастир (відео)

Є такі місця, в яких мені доводилося побувати, що описати їх не вистачає слів земних …

Не можна висловити ту благість і умиротворення, які наповнили серце після поїздки в Свято-Покровський Голосіївський монастир. І, напевное кожна по-справжньому віруюча людина повинна доторкнутися до цієї святині. Навіщо? Щоб привезти умиротворення і благодать у своєму серці додому, і поділиться нею з рідними та близькими. Адже саме цього нам так не вистачає зараз!

Служби у монастирі незвичайні – вразило і досі не виходить з голови спів братії, коли, стоячи під куполом храму, забуваєш, що ти на грішній землі. А з серця рветься молитва і, торкаючись до вічності, хочеться зупинити час і залишитися в святій обителі назавжди.

Вилікувати душу від інформаційного сміття, відчути духовність – можна тут.

Пропонуємо Вашій увазі документальний фільм про життя Голосіївського монастиря. З нього можна дізнатися про життя чернечої братії та історії обителі, про молитовний подвиг настоятеля монастиря, архімандрита Ісаакія (Андроніка), про святкування 1025-ти річчя з Дня хрещення Русі, про життя та подвиг черниці Аліпії, і багато іншого.

http://youtu.be/0n1dGVTD-7Q


До могили матінки Аліпії в 25 ті роковини від дня її смерті стікаються тисячі прочан

“Та, що заслужила любов” – так кажуть про монахиню Аліпію, яка дев’ять років прожила у скиті в Голосіївській пустині. Вона лікувала й пророкувала майбутнє. А коли відійшла в інший світ, чимало людей молили її про зцілення. Сьогодні, в 25-ті роковини від дня смерті матінки Аліпії, до її могили стікаються тисячі прочан. О 3-й годині ночі там відправили панахиду.

30 жовтня для Свято-Покровського Голосіївського монастиря – особливий день. Сюди з опівночі стікаються тисячі прочан.

http://youtu.be/QViK9R_jFjk


Чудотворні мощі матінки Аліпії

Блаженна Аліпія зцілила тисячі людей. За своє життя вона здійснила декілька подвигів: подвиг молитви, мандрівництва, сповідництва, столпнічества: 10 років Аліпія жила біля Києво-Печерської Лаври в дуплі дерева.

Напередодні Олімпіади безпаспортну черницю вивезли в порожній будиночок в Голосіївському лісі. Людям Аліпія залишила тільки одну заповідь:

“Приходьте до мене, кричіть, і я почую”. І люди прийшли, і до цих пір йдуть з різними проханнями і молитвами.

http://youtu.be/dRPpiRaipmo


За зціленням від хвороб в Київ з’їхалося понад 100 тисяч віруючих

До Києва з усього світу з’їхалися рекордні сто тисяч прочан, щоб вшанувати річницю відомої чудотвориці – матінки Аліпії, йдеться в сюжеті ТСН.

У середу, 30 жовтня, виповнилося чверть століття зо дня її смерті. Біографія матінки Аліпії оповита легендами і містикою, і віруючі стверджують, що чудеса вона творить досі й цілком реальні.

http://youtu.be/L5KGGdU5wVM


У свято Покрови вихованці Голосіївської обителі передали пацієнтам дитячого центру кардіології ікону

Українці вірять, що образ Пресвятої Богородиці допомагає отримати зцілення душі і тіла. Тож у свято Покрови вихованці Голосіївської обителі передали маленьким пацієнтам дитячого центру кардіології написану спеціально для них ікону. Служителі певні: віра і молитва допоможе малечі одужувати якнайшвидше.

http://youtu.be/NBg7llfrKns


Телевізійний канал Київ про Голосіївському монастирі

- До чиєї могили шикуються черги з тисячі паломників, які отримують зцілення від різних хвороб?

- Частина якого лісу і навіщо придбав Петро Могила?

- Історія Голосіївського монастиря – і не тільки, в новому відеосюжеті від телеканалу Київ.

http://youtu.be/UEzhhdSUq6w


Панахида матінці Аліпії в Голосіївському монастирі

Панахиду служить намісник монастиря архімандрит Ісаакій (Андронік) з братією монастиря.

http://youtu.be/EieUMy8s424

Прочитано: 11,028 раз