Участь Православного центру у Київському фестивалі сімейного дозвілля ‒ «BABY ACTIVЕ — 2015»

Ручна робота різьбяра по дереву представляє собою ні з чим незрівнянний виріб, аналога якому немає ні за стилем, ні за манерою виконання. Інколи різні витвори досягають такої витонченості, що порівнюються з мереживом.

Загадковий та різноманітний світ різьбярства з усіма його напрямками, стилями, технікою виконання. Крім всього цього, це долучення до природи. Долучення в тому сенсі, що різьбяр має справу з деревом, своєрідним у своїй багатогранності матеріалом, створеним природою. Теми і сюжети для втілення в дереві різьбяр бере в спостереженнях за природою, фантазії якої невичерпні.

Художні твори декоративно-прикладного мистецтва впливають на розум і емоційний стан своїми образами, формою, зумовленою явною чи захованою конструкцією, з’єднаною з її естетичними якостями.

Оволодіти різьбярською майстерністю – одне із головних завдань учнів-початківців. Від неї багато в чому залежить творчий розвиток художника-різьбяра.

З 16 по 17 травня 2015 року у виставковому комплексі компанії «АККО Інтернешнл», за адресою: проспект Перемоги, 40-Б відбувся фестиваль сімейного дозвілля ‒ «BABY ACTIVЕ — 2015», в якому прийняли участь учні та викладачі Православного центру за спеціальністю «виробник художніх виробів з дерева».

Впродовж усього періоду роботи фестивалю нами були презентовані творчі роботи наших учнів та проведені майстер-класи з різьби по дереву. Кожен з учасників і відвідувачів фестивалю мав змогу спробувати себе у різьбярстві і, якщо не створити шедевр, то просто відчути радість творення. Всі отримали величезне захоплення від спільної діяльності.

Це вже не перший досвід участі в подібних виставкових заходах, де ми маємо змогу презентувати наш навчальний заклад, зокрема його діяльність у сфері різьбярства по дереву.

Майстерність учнів, а саме їх уміння художньо обробляти дерев’яні заготовки, привернула увагу багатьох учасників та численних гостей фестивалю. Відвідувачі цікавилися умовами вступу та навчання у ПЦПМ ім. прп. Іоана Дамаскіна.

Маємо надію, що участь у фестивалі сімейного дозвілля стала черговою сходинкою на шляху до здобуття високої професійної майстерності і розвитку творчих здібностей наших вихованців.

Фото з виставки:

<-- -->
Прочитано: 302 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*