maxresdefault

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у відео, розповідає про те, що політики хочуть втягнути у свої нескінченні чвари Церкву Христову, бо забули про тимчасовість людського життя на Землі. Але навіть у найскладніші часи богоборчої влади Церква залишалася незмінна, як і правда Божа, вона опиралася злу і тому була і буде гнаною. «У важкі … читати далі »

1

                Библия, изложенная для семейного чтения. Царствование Давида (1055–1015 до Р. Х)                 Избрав, из состоявших под его властью, доблестных израильтян, Давид с людьми своими пошел на Иерусалим против иевусеев (ханаанского племени), жителей той страны, крепко утвердившихся за неприступной крепостью на горе Сион. Но Давид взял эту крепость и поселился в ней и … читати далі »

Spasner

Історичний переказ про святий Нерукотворний Образ розповідає про те, що в дні міссіанської проповіді Христа, в сирійському місті Едессе правив князь Авгарь, котрого спіткала страшна недуга – проказа. Чутка про дивні чудеса Спасителя поширилася по всій Сирії /Мф. 4:24/, і дійшла до Авгаря. Не бачачи Христа, Авгарь повірив у нього, як в сина Бога, і … читати далі »

Prepodobnomuchenyky-YEpiktet-presviter-ta-Astion-chernets

Преподобномученики Єпіктет пресвітер та Астіон чернець жили за царювання римського імператора Діоклітіана в одній зі східних областей Римської імперії. Доброчесний пресвітер Єпіктет з юності присвятив своє життя Богові. Він здобув дар чудотворіння, і по його молитвам відбувалися численні зцілення тих, хто страждав від нечистих духів та різних хвороб.

Muchenyky-Perehryn-Lukian-Pompey-Isykhiy-Papiy-Satornyn-i-Herman

Святі мученики Перегрин, Лукіан, Помпей, Ісихій, Папій, Саторнин і Герман (II) були родом із Італії. Вони постраждали за Христа в часи правління імператора Траяна в місті Діррахій, розташованому на березі Адріатичного моря. Нині це албанське місто Дуррес.

1

К Тебе, о Матерь Пресвятая, Дерзаю вознести свой глас, Лице слезами омывая: Услышь меня в сей скорбный час.Прими мои теплейшие моленья, Мой дух от зол и бед избавь, Пролей мне в сердце умиленье, На путь спасения наставь.

Prepodobnyy-Akakiy-Synayskyy

Про преподобного Акакія розповідає у своїй книзі преподобний Іоанн Ліствичник. Він пише про нього так: Великий Іоанн Савваїт розповів мені подію істинну і гідну розповіді.

2002

                Слышали вы в Евангельском чтении о удивившем Самого Господа Иисуса Христа глубоком смирении, которое проявил римский сотник-язычник, пришедший к Господу Иисусу Христу просить об исцелении тяжко больного слуги своего.

Prepodobnyy-Foma-shcho-v-Malei

Преподобний Фома жив у Візантії не пізніше Х століття. Вирізняючись тіселною силою і хоробрістю, святий Фома перебував на військовій службі й звершив чимало ратних подвигів.

Bohorodsko-Ufymska-ikona-Bozhoi-Materi

Чудотворна Богородсько-Уфимська ікона Божої Матері, яка є копією Казанської, тільки з темнішими тонами, була знайдена на початку XVII століття, коли на землях сучасної Башкирії утворювалися перші православні поселення. Вона дивовижним чином з’явилася одному із селян села Кадомцево Уфимського повіту в 1621 році за три дні до святкування на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці. Після цієї … читати далі »

5

                «Трирская сандалия» апостола Андрея Первозванного                 Когда поднимаешься по ведущей к святилищу, где хранится хитон Иисуса Христа, витой каменной лестнице кафедрального собора святого Петра немецкого города Трира, то непременно остановишься передохнуть на просторной лестничной площадке, расположенной как раз на середине пути.