Українська Православна Церква відзначає 23-тю річницю Харківського Собору Єпископів УПЦ

0 комментариев | Обсудить
28.05.2015 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

Українська Православна Церква відзначає 23-тю річницю Харківського Собору Єпископів УПЦ

27 травня Українська Православна Церква відзначає 23-тю річницю Харківського Собору Єпископів УПЦ.

Харківський Собор Єпископів УПЦ, що відбувся 27-28 травня 1992 року на території Покровського чоловічого монастиря м. Харкова, став визначною подією в сучасній історії Українського православ’я. 18 єпископів України на чолі з митрополитом Никодимом (+2011, Руснаком) засудили розкольницькі діі колишнього митрополита Філарета (Денисенка) і обрали Новим предстоятелем Української Православної Церкви митрополита Ростовського і Новочеркаського Володимира (+2014, Сабодана).З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день у всіх храмах Української Православної Церкви були звершені подячні молебні.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день у всіх кафедральних соборах Української Православної Церкви були звершені подячні молебні.

Цього ж дня керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом із студентами Київської духовної академії і семінарії звершив заупокійну літію на могилі світлої пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира за спокій усіх спочилих учасників Харківського Собору Єпископів Української Православної Церкви.

Джерело: Офіційний веб-сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 437 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*