Поетапні кваліфікаційні атестації за спеціальностями ‘регент’, ‘столяр, верстатник деревообробних верстатів’, ‘художник-іконописець’, ‘кравець, закрійник’

В нашому навчальному закладі були проведені поетапні кваліфікаційні атестації за наступними спеціальностями:

«Кравець-закрійник» — учні виконували кваліфікаційні пробні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Конструювання одягу», «Технологія виготовлення одягу», «Спецмалювання», «Матеріалознавство», «Обладнання швейного виробництва», «Моделювання і художнє оформлення» та інші.

Також, атестація була проведена за спеціальністю «столяр, верстатник деревообробних верстатів»: в рамках атестації учні виконували кваліфікаційні пробні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Основи електротехніки».

Була проведена поетапна кваліфікаційна атестація за спеціальністю «виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстатів».

В рамках атестації учні  виконували кваліфікаційні пробні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Охорона праці», «Технологія виготовлення художніх виробів з дерева», «Матеріалознавство», «Креслення і перспектива», «Малюнок», та інші.

Також, атестація була проведена за спеціальністю «художник-іконописець». В рамках даної атестації учні виконували кваліфікаційні пробні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Охорона праці», «Живопис», «Іконописний рисунок», «Композиція, перспектива, моделювання», «Біблійна історія».

Наступна кваліфікаційна атестація була проведена за спеціальністю «регент, псаломщик».

За підсумками іспитів учнів показали хороші знання з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Більше фотографій Ви можете побачити у нашій фотогалереї:

Прочитано: 94 раз
Поделиться с друзьями
       

Отправить комментарий

*