Предстоятель очолив утреню з акафістом Богоматері у Києво-Печерській Лаврі

0 комментариев | Обсудить
13.04.2019 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

2

12 квітня 2019 року, напередодні свята Похвали Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з акафістом Богоматері у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Його Блаженству співслужили голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Дубенський Пимен та духовенство Києво-Печерської обителі.

Богослужіння свята Похвали Пресвятої Богородиці має особливість, яка відрізняє його від усіх інших церковних служб року. Під час утрені особливим чином звершується акафіст Богоматері: він розділений на чотири частини та урочисто виконується хором. Свято Похвали встановлене у IX столітті в пам’ять про неодноразове визволення Богоматір’ю Константинополя від ворогів, а текст акафісту створений ще у VII столітті. 

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію та архієрейську хіротонію у цьому ж храмі.

Нагадаємо, 10 квітня Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив утреню з читанням повного Великого Канону у Києво-Печерській Лаврі.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

Прочитано: 124 раз
Поделиться с друзьями
       

Отправить комментарий

*