Екскурсія в Чернігів

18 лютого вся православна громада вшановувала пам’ять святителя Феодосія Чернігівського, ім’я якого є окрасою і славою Православної церкви.

В цей день відбулась паломницька поїздка учнів Православного центру до Чернігова на святкове богослужіння, яке відбулось в Свято-Троїцькому кафедральному соборі під головуванням управляючого справами УПЦ, постійного члену Священого Синоду УПЦ, ректора Київських духовних академіїта семінарії, митрополита Бориспільського та Броварського Антонія.

Після завершення богослужіння всі учні поклонились святим мощам святителя та інших святих в храмі і просили у них миру, допомоги та заступництва Божого для себе, своїх близьких та громадян України.

На території Чернігівського єпархіального управління учні зустрілись зі студентами та викладачами Чернігівського духовного училища, які радо і щиро вітали та приймали нашу паломницьку групу.

В ході подальшої екскурсії учні відвідали Антонієві печери у Болдиній горі, де в свій час знаходив усамітнення для молитвених подвигів преподобний Антоній – засновник Києво-Печерської Лаври, а також помешкання преподобного Лаврентія Чернігівського, де ознайомились з його тогочасним побутом та особистими речами.

Приймаючою стороною нам була також надана можливість прикластись в Єлецькому жіночому монастирі до чудотворної ікони Божої Матері «Єлецька».

Паломницька служба «Голосієво» запрошує Вас відвідати святі місця України та інших країн православного світу. Докладніше — на сайті, або за телефонами: +38 (094) 926-12-90; +38 (098) 460-88-90; +38 (063) 635-67-06; +38 (095) 477-32-25.

Звіт про паломницьку поїздку представлено у фотографіях:

<-- -->
Прочитано: 166 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*