Виставка робіт учнів Православного центру

  Ручна робота різника –

ні з чим незрівнянний виріб,

це витончене мереживо,

аналога якому немає ні за стилем,

ні за манерою виконання.

З 16 по 18 травня 2014 року у виставковому комплексі «АККО Інтернешнл» відбувся Фестиваль сімейного дозвілля, в якому прийняли участь учні та викладачі нашого Православного центру прикладних мистецтв, спеціальності «Виробник художніх виробів з дерева».

Впродовж трьох днів нами були організовані виставки робіт наших учнів та  майстер-класи з різьби по дереву. Кожен з учасників і відвідувачів фестивалю сімейного дозвілля мав змогу спробувати себе у різьбярстві і, якщо не створити шедевр, то просто відчути радість творення.

Це – наш перший досвід участі в заходах такого типу, де ми мали змогу презентувати наш заклад, зокрема його діяльність у сфері різьбярства по дереву.

Наш заклад привертав увагу багатьох учасників фестивалю. Відвідувачі цікавилися умовами вступу та навчання в ПЦПМ ім. прп. Іоана Дамаскіна, із задоволенням брали участь у майстер-класах, які проводили наші викладачі та учні. Всі отримали величезне захоплення від спільної діяльності.

Маємо надію, що участь у фестивалі сімейного дозвілля стала ще однією сходинкою на шляху до високої професійної майстерності і самореалізації  в галузі виробництва художніх виробів з дерева.

Фото с виставки:

<-- -->
Прочитано: 192 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*