Поетапна атестація в групах за спеціальністю «столяр, верстатник деревообробних верстатів»

Поетапна атестація в групах 1-С та 2-С за спеціальністю «столяр, верстатник деревообробних верстатів»

26 червня в нашому навчальному закладі була проведена поетапна кваліфікаційна атестація у групах 1-С (1 курс) та 2-С (2 курс) за спеціальністю «столяр, верстатник деревообробних верстатів».

В рамках атестації учні 1 та 2 курсу виконували кваліфікаційні пробні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Основи електротехніки»  на присвоєння кваліфікації «столяр 2 розряду», «столяр 3 курсу».

Учні 1 курсу виготовляли  роботи: швабри, табурети низькі і середні, великі стійки для одягу, стойові плечики, підставки і ковчеги для художників.

Учні 2 курсу виконували такі роботи: табурет маленький, табурет високий, тумби, ліжка двохярусні.

За підсумками іспиту учні показали хороші знання з предметів     професійно-теоретичної підготовки.

Поетапна кваліфікаційна атестація в групі 3-Д за спеціальністю «столяр, виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстатів»

25 червня в Православному центрі прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна була проведена поетапна атестація у 3-Д за спеціальністю «столяр, виробник художніх виробів з дерева, верстатник деревообробних верстатів».

В рамках атестації учні виконували кваліфікаційні роботи та готували усні відповіді, в яких були включені питання з предметів «Охорона праці», «Технологія виготовлення художніх виробів», «Матеріалознавство», «Основи електротехніки», «Креслення і перспектива», «Технологія столярних робіт», «Технологія роботи на деревообробних верстатах» на присвоєння 2 розряду за професією «верстатник деревообробних верстатів», 3 розряду – «столяр», 4 розряду – «виробник художніх виробів з дерева».

Учні виготовляли такі роботи: верстак столярний, полиця взуттєва, рамка для ікон, рамка для картин, кіот (частина вівтаря).

За підсумками іспиту учні показали хороші знання з предметів     професійно-теоретичної підготовки.

Більше фотографій Ви можете побачити у нашій фотогалереї:

<-- -->
Прочитано: 170 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*