Відбувся черговий випуск учнів Православного центру прикладних мистецтв

27 червня 2014 р. став особливим днем в житті Православного центру. Саме в цей день відбувся черговий випуск учнів, які закінчили повний курс навчання.

Роки перебування в Православному центрі стали першими сходинками духовного та професійного зростання сьогоднішніх випускників.

В актовому ПЦПМ залі відбулася церемонія вручення дипломів та святковий концерт. Намісник монастиря архімандрит ІСААКІЙ вручив дипломи випускникам та звернувся до них зі словами настанови, а також подякував викладачам та усім працівникам закладу за їх неоціненний труд, побажав випускникам знайти своє місце в житті і послужити на благо Церкви Христової.

В свою чергу випускники подякували всім, хто працював над їх духовним становленням та професійною освітою, підкресливши особливу роль архімандрита ІСААКІЯ, який своїми мудрими настановами і особистим прикладом являє всім учням і викладачам закладу приклад справжнього євангельського Доброго Пастиря.

Далі відбувся святковий концерт, на якому були присутні духовенство монастиря, викладачі, учні, батьки та гості випускників. Для всіх присутніх хор учнів ПЦПМ виконав богослужбові та народні піснеспіви.

Святкування відбувалося в теплій та сімейній атмосфері.

Після завершення концерту всі випускники сфотографувались на пам’ятне фото з намісником монастиря, директором та колективом Православного центру:

<-- -->
Прочитано: 452 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*