Новая книга о матушке Алипии

2 коментаря | Обговорити
12.10.2012 | Категорії: Новости

Братья и сестры!                

По благословению наместника Голосеевского монастыря архимандрита Исаакия (Андроника) собирается материал для новой книги, посвященной матушке Алипии.

Если Господь сподобил Вас быть свидетелем чудес, свершенных по молитвам Старицы или лично общаться с благословенной матушкой, просим связаться с нами через электронную почту admin@goloseevo.com.ua

<-- -->
Прочитано: 102 раз
Поділитися з друзями
Популярні статті:

Комментарии (2) на "Новая книга о матушке Алипии"

  1. Доброго дня! Дякую тим людям, які описують чудеса, які здійснила Матушка Аліпія, це дуже надає сил і віру. Хотіла б попросити Матушку допомогти в життєвих труднощах. Я живу дуже далеко і мені навряд чи вдасться побувати біля мощів Аліпії.
    Я зустрічаюся з своїм хлопцем вже більше 5 років. Він син священика, закінчив духовну семінарію. Весілля мало бути цього літа, але все відкладається через фінансові проблеми і через такі дрібниці, які лиш приводять до ропти на Бога і на життя. А ще й до того всього жити немає де після весілля. Його батьки зможуть дати половину суми щоб купити окремо будинок, а мої ні. Його мама заробляє в місяць стільки, що моя мама за рік не заробляє(це не перебільшення!) Матушка, допоможи нам одружитися найближчим часом, щоб мій милий став священиком, щоб люди до нього тягнулися як до найкращого пастиря. Мені не потрібне весілля як для дочки міліонера, просто вінчання, розпис і сама рідня. Допоможи моїм батькам фінансово і щоб люди більше цінували почуття, а не гроші. Будь ласка, не відмов мені в допомозі!!!
    В мене також було чудо, дитяче прохання до Матушки, але для мене важливе. Минулого року мої батьки їхали до річки відпочити. Я дуже хотіла поїхати, але була впевнена, що хлопець мене не пустить, а якби я переступила його слова, то – скандали і сльози неминучі. В мене не було тоді ні іконки, ні молитв до Аліпії, я скачала лиш зображення на телефон. Я попросила своїми словами, щоб він мене пустив, хоча в душі не вірила, що це можливо. Потім подзвонила, щоб спитати дозволу, і не повірила своїм вухам, почувши „Їдь, що я тобі мішаю, чи що?” Я була така щаслива, це мій перший відпочинок з батьками, який я провела без криків. Дякую, Матушка Аліпія!!!

  2. Дивны дела Твои, Господи!!! Дякую Матушці Аліпії і Спірідону Тріміфунтському за швидку допомогу з безвихідної ситуації!!! В нас в сім»ї складна економічна ситуація. Мій чоловік не працює, я ще студентка. Скоро осінь закінчується і мені потрібні зимові чобітки і хоча б на хліб і воду кожен день. В мами соромно брати гроші, бо мене мав би чоловік забезпечувати, а чоловік не має змоги і каже, щоб я в батьків брала гроші. Замкнуте коло. Я молилася, просила Матушку Аліпію, на слідуючий день прочитала акафист Св. Спірідону і за декілька годин до мене позвонила свекруха і сказала, що передасть мені гроші, щоб я мала хоч на елементарні потреби. Дякую Вам, святі заступники і угодники Божі, що допомогли так швидко! Тепер і на взуття вистачить і на їжу. Господи, дякую за те, що не залишаєш мене, грішну!

Отправить комментарий

*