У Світлий Вівторок Предстоятель очолив пасхальне богослужіння у Покровському жіночому монастирі (+відео)

83C71A65-F8DA-4FD2-99F4-0671C8862F3A-1035x425

18 квітня 2023 року, у вівторок Світлої седмиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря міста Києва, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Перед богослужінням паства зустрічала Блаженнішого владику біля храму. Архіпастир привітав вірян з Пасхою Христовою та роздав подарунки.

За Літургією Предстоятелю співслужили вікарії Київської єпархії єпископ Ірпінський Лавр і єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані.  За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Калісфенія (Шамайло). Богослужбові піснеспіви виконував хор сестер Покровського монастиря.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив духовенство монастиря богослужбовими і церковними нагородами.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі, сестри обителі та віряни на чолі з Блаженнішим архіпастирем пройшли хресним ходом навколо собору.

Після відпусту Предстоятель привітав сестер та парафіян обителі із Великоднем. Блаженніший владика закликав молитися за українську землю, народ, військо та усіх людей і побажав миру Україні.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 71 раз
Поділитися з друзями
Популярні статті:

Отправить комментарий

*