«Нехай Господь, Який переміг смерть, допоможе і нам перемогти зло, щоб на нашій землі запанував мир», — Предстоятель УПЦ

photo_2023-05-01_12-09-56-1035x425

1 травня 2023 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій помолився разом з вірянами, які вже більше як місяць щодня збираються у Києво-Печерській Лаврі на молитовне стояння та звернувся до присутніх з Первосвятительським словом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після читання Акафіста Воскресінню Христовому Його Блаженство привітав усіх зі святом Христового Воскресіння.

«Це Празник життя, перемоги добра над злом. Нехай Господь, Який воскрес із мертвих, воскрешає наші душі для вічного життя, нехай наповнює їх Своїм дивним світлом, яке засяяло із живоносного гробу», — зазначив Блаженніший владика.

Архіпастир також поздоровив присутніх жінок з Днем Жінок-мироносиць: «Ваші чоловіки, ваші брати, ваші рідні хлопці зараз захищають нашу землю, наш народ, а ми тут молимося також за мир, за здоров’я, за владу, за військо, за народ, за нашу українську землю і разом куємо ту бажану перемогу. Нехай Господь, Який переміг смерть, допоможе і нам перемогти зло, щоб запанував на нашій землі мир».

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 66 раз
Поділитися з друзями
Популярні статті:

Отправить комментарий

*