Невдячність — один з найбільших гріхів — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

0 коментарів | Обсудить
07.05.2023 | Категорії: Новини Української Православної Церкви

111

У своїй проповіді у Неділю про розслабленого Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав, що все, що є в людини, саме її життя — це дар Божий і тому, важливо про це пам’ятати і дякувати Творцю. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Один із найбільших гріхів — це невдячність, — підкреслив Архіпастир, — оскільки все, що ми маємо, чим ми користуємось, чим ми живемо — все це дари Божі».

Першосвятитель наголосив, що, першими словами нашої молитви кожного дня мають стати слова вдячності Богу: «Коли ми встаємо вранці, то одними з перших слів, які повинні вийти з наших вуст, з нашого серця, мають бути: “Дякую, Тобі Господи, за те, що Ти мені подарував життя, що Ти мене призвав із небуття у буття, дав мені можливість насолоджуватися красотами, благолєпієм і солодкістю цього Твого творіння, яким Ти мене оточив”».

«Коли ми отримуємо від Бога якийсь дар — зцілення чи якусь іншу допомогу, ми повинні Богу дякувати. Ніколи не забувати про це. Тому, що вдячність робить людину здатною вміщати у собі більші дари, ніж ми отримали. А той, хто невдячний Богові, той стає недостойним і того, що він має», — продовжив далі Блаженніший владика.

За словом Його Блаженства, дякувати Богові потрібно за все, що ми маємо.

«От я сьогодні стою тут, на цьому місці — це є Божий дар. Бог мене створив, Бог дунув у лице моє дихання життя, Бог прикрасив мене Своїм Божественним образом, тобто таким образом, який робить людину здатною насолоджуватися блаженством, миром, світлом, яке виходить від Божественної природи. І за це ми повинні дякувати Богові день і ніч», — сказав він.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 1 раз
Поділитися з друзями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*