В Київських духовних школах звершена панахида напередодні 35-річчя від дня смерті монахині Аліпії

       
        З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра, 29 жовтня 2023 року, в усипальниці під храмом на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві, була відслужена панахида за монахинею Аліпією (Авдєєвої).
       
        Завтра 30 жовтня відзначається 35-та річниця упокоєння монахині Аліпії (Авдєєвої) – подвижниці, особливо шанованої православними християнами в Україні.
       
        Заупокійне богослужіння звершив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій у співслужінні членів адміністрації, викладачів та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.
       
        За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС та багаточисельні паломники обителі.
       
        Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор студентів Київських духовних шкіл під керівництвом регента ієромонаха Іоасафа (Міронова).

Вічна і блаженна пам’ять приснопам’ятній монахині Аліпії!

________________________

Монахиня Аліпія народилася 16 березня (3 березня – за старим стилем) 1905 року. Була пострижена в чернецтво в 1940-х роках у Києво-Печерській Лаврі. За смиренне несення скорбот і численні духовні подвиги Господь дарував їй дар зцілення і прозорливості.

У 1979 році монахиня Аліпія оселилася на руїнах знищеної в 1926 році Голосіївської пустині, де несла свій духовний подвиг. Сюди до неї приходило безліч людей з проханнями про зцілення і духовну допомогу.

30 жовтня 1988 монахиня Аліпія відійшла до Господа і була похована на Лісовому кладовищі міста Києва. 18 травня 2006 року з благословення Митрополита Володимира (Сабодана) тіло блаженної стариці перепоховали у Голосіївському монастирі в усипальниці під храмом на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело».

Джерело: Київська духовна академія і семінарія

<-- -->
Прочитано: 1 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*