Напередодні Димитрівської батьківської суботи в КДА звершено заупокійне вечірнє богослужіння

0 комментариев | Обсудить
03.11.2023 | Категории: Новини Української Православної Церкви

DSC01995-ARW_DxO_DeepPRIME-526x526

Напередодні Димитрівської батьківської поминальної суботи, 3 листопада 2023 року, в храмі на честь прп. Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві було звершено уставне заупокійне вечірнє богослужіння, яке у співслужінні кліриків храму очолив духівник та завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук).

За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.

Згідно з Церковним Уставом, на утрені духовенство храму звершило Парастас, під час якого була піднесена молитва за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор студентів Київських духовних шкіл під керівництвом регента ієромонаха Іоасафа (Міронова).

Історична довідка

Димитрівська батьківська поминальна субота встановлена з нагоди дня пам’яті святого Димитрія Солунського — покровителя воїнів.

На початку листопада, найближчої суботи до дня пам’яті святого Димитрія Солунського, особливою молитвою і поминанням вшановувати усіх воїнів, які поклали життя за ближніх на полі брані, всіх безвинно вбитих, а разом із ними – всіх від віку спочилих батьків, братів і сестер наших.

Джерело: Київська духовна академія і семінарія

<-- -->
Прочитано: 1 078 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*