Хрест – наша опора у звершенні подвигу посту і молитви – Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

5

У своїй проповіді в Неділю Хрестопоклонну Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що в період Великого Посту Свята Церква виставляє Хрест Господній для укріплення християн у їхніх подвигах посту і молитви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Сьогодні Свята Церква вшановує Святий Животворящий Хрест. Це свято, яке завжди звершується в третю неділю святого Великого посту. Людина вже трошки ослабла від утримання, від боротьби з собою, – сказав Блаженніший владика. – Хрест є тим духовним посохом, який дається нам в руки, щоб ми могли йти далі цим шляхом посту і молитви. Кінцем якого ми хочемо бачити Світле і Преславне Христове Воскресіння».

Архіпастир побажав по мірі сил вдосконалювати себе в чеснотах смирення та кротості, щоб наслідувати приклад Богородиці, Яку цього дня вшановує Церква.

«Господь молитвою Пресвятої Діви Марії, силою Чесного Животворящого Христа допомагає нам в житті своєму очищати себе, змиряти себе, бути кроткими. Щоб ми хоча б трішки були схожими на Матір Божу», – побажав Блаженніший владика.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 123 раз
Поділитися з друзями
Популярні статті:

Отправить комментарий

*