Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив підсумкове засідання Вченої ради КДА

01

11 червня 2024 року під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Київських духовних школах пройшло підсумкове засідання Вченої ради у 2023/2024 навчальному році. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДА.

Участь у засіданні взяли ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр, намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві архієпископ Ворзельський Ісаакій, проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій, члени професорсько-викладацької корпорації КДАіС.

Відкриваючи засідання, владика ректор звернуся до присутніх із вступним словом. Насамперед архієпископ Сильвестр подякував владиці наміснику за змогу функціонувати Київським духовним школам протягом навчального року на новому місці, яке також освячене молитвами святителя Петра Могили — засновника не лише Київської духовної академії, а й Голосіївського скиту. «На сьогодні Вчена рада — це свідчення існування Київських духовних шкіл в перспективі, котра починається в далекому історичному минулому», — сказав владика.

Після цього ректор КДАіС запросив до слова Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Звертаючись до присутніх, Блаженніший владика сказав: «Сьогодні у нас підсумкове засідання Вченої ради наших Київських духовних шкіл. Цей рік може бути підсумований печаттю складного навчального року. Однак труднощі, навпаки, допомагають людині. В труднощах людина вдосконалюється. Навантаження стимулює людину відкрити дарування Божі, котрими обдарований кожен. В лиці професорсько-викладацької корпорації, студентства та вихованців ми бачимо людей, котрі не зламалися в труднощах, а стали сильнішими та досконалішими.

Зміна місця не змінює наші наміри, які ми маємо досягати в нашому житті. Цілі духовних шкіл і надалі залишаються основними та пріоритетними для всієї Української Православної Церкви та зберігають свою місію — навчання і пізнання Бога пошукачами». За словами Його Блаженства, «кожен, хто шукає і просить в Бога допомоги, знаходить потрібне на своєму шляху. Духовне життя Божественними заповідями направляє в правильне русло вирішення життєвих випробувань».

На завершення Його Блаженство висловив вдячність усім за труди протягом навчального року і прикликав Боже благословення.

Далі, згідно з Порядком денним, відбувся захист кандидатської дисертації аспіранта ІІІ курсу КДА Павлова Володимира. Після захисту Вчена рада затвердила протоколи екзаменаційних та атестаційних комісій з захисту бакалаврських і магістерських робіт.

Після цього зі звітами за 2023/2024 навчальний рік виступили проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) та проректор з виховної роботи професор єпископ Згурівський Амвросій.

Далі відбулися звіти керівників структурних підрозділів за 2023/2024 навчальний рік, затвердження тем випускних кваліфікаційних робіт для студентів і випускників денного та заочного відділення Академії, а також були обговорені різні питання з життя Київських духовних шкіл.

В ході засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив орден Української Православної Церкви викладачу КДАіС доценту Павлу Вікторовичу Комарову з нагоди його 40-річчя.

На завершення засідання Його Блаженство подякував професорсько-викладацькій корпорації за роботу у цьому навчальному році.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

<-- -->
Прочитано: 354 раз
Поділитися з друзями
Популярні статті:

Отправить комментарий

*