Архив рубрики "Новости Украинской Православной Церкви"
0

Третье воскресенье пасхального цикла названо в честь святых жен-мироносиц. Этот праздник посвящен обычным женщинам ― Христовым ученицам, неотступно следовавшим за своим Учителем и не оставившим Его даже в те минуты, когда большинство апостолов попросту разбежались. В рамках совместного проекта Информационно-просветительский отдел УПЦ публикует материал, подготовленный редакцией сайта “Фома в Украине“. И событие, воспоминаемое в этот день, … читать далее »

9

16 квітня 2018 року після тривалої хвороби відійшла до Господа ігуменя Антонія (Фількіна) — настоятелька Свято-Вознесенського Флорівського монастиря. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Ігуменя Антонія народилася 27 вересня 1934 року, на свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, у селі Бояни Брянської області. У 1952 році вона прийшла на послух до Флорівського монастиря і … читать далее »

8

Після богослужіння Предстоятель відвідав дитячі будинки, які діють при обителі. 15 квітня 2018 року, в Неділю 2-гу після Пасхи, апостола Фоми, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію у Свято-Вознесенському Банченському чоловічому монастирі Чернівецько-Буковинської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили намісник обителі архієпископ Банченський Лонгин, єпископ Шепетівський і Славутський … читать далее »

1

Радоница — день особого всецерковного поминовения усопших на 9-й день после Пасхи. Он специально установлен, чтобы, с одной стороны, возобновить и восполнить ежедневные заупокойные молитвы, которых не было в период от Великого Четверга и всю Светлую неделю. С другой стороны, этот праздник напоминает, что Пасха — это праздник Победы Бога над смертью, и в этот … читать далее »

2

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій вітає віруючих зі святом Світлого Христового Воскресіння. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує звернення Предстоятеля Української Православної Церкви Христос Воскрес! Цими священними і вічноживими словами поздоровляю усіх вас, дорогі брати і сестри, з світлим празником Воскресіння Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа! Свята Церква свято Воскресіння Христового називає празником … читать далее »

1

Приближается Пасха, и скоро православные христиане будут приветствовать друг друга радостным возгласом «Христос Воскресе».  Информационно-просветительский отдел УПЦ публикует материал об особенностях самого радостного богослужения в году подготовленный редакцией журнала «Фома в Украине». *** Раз в год, по весне, когда земля сбрасывает с себя снежный покров и воздух наполняется прохладной свежестью и чириканьем решивших наконец-то вернуться … читать далее »

i94^cimgpsh_orig

7 квітня 2018 року о 14:16 за київським часом у храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім в Єрусалимі відбулося сходження Благодатного Вогню. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Святиню роздав тисячам віруючих Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви. Офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським … читать далее »

3

День Благовещения — начало истории нашего спасения. Это праздник, в который мы вспоминаем, как архангел Гавриил явился деве Марии и принес ей весть о том, что через Нее родится в мир Спаситель — Иисус Христос. О смысле праздника и о его традициях читайте в материале Информационно-просветительского отдела УПЦ, подготовленного совместно с редакцией сайта «Фома в … читать далее »

1

27 березня 2018 року, в день шанування Феодорівської ікони Божої Матері, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел звершив святкову Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі м. Ізмаїла. Після завершення богослужіння митрополит Агафангел очолив багатотисячний Хресний хід. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Одеської єпархії. Молитовний хід від Покровського собору вулицями Ізмаїла попрямував … читать далее »

2

27 березня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі зустрівся з Головою Паломницького Відділу Еладської Православної Церкви митрополитом Додонським Хризостомом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу ВЗЦЗ. Владику супроводжували секретар Паломницького Відділу Еладської Церкви архімандрит Спиридон (Катрамадос) та співробітник пан Хрістос Петреас. На зустрічі також … читать далее »