Архив рубрики "Новости Украинской Православной Церкви"
888

Коли ви прийдете на парафію, починайте з любові, терпіння і молитви. Таку настанову дав Блаженніший Митрополит Онуфрій випускникам Київської духовної академії і семінарії 13 червня 2022 року, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Предстоятель закликав майбутніх служителів Божих перш за все триматися Церкви Христової. «Ви повинні пам’ятати, що Церкву Христову не ми тримаємо, а Вона нас тримає, … читать далее »

777

13 червня 2022 року, у Понеділок Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію та урочистості з нагоди випуску у Київській духовній академії і семінарії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Святкове богослужіння та вручення дипломів відбулось в академічному храмі КДАіС на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі. Предстоятелю співслужили … читать далее »

456

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ продовжує публікувати новий цикл духовних роздумів протоієрея Олександра Клименка, присвячений тлумаченню на Апостольські читання церковного року. Цей випуск про Читання Апостола в день свята Святої Трійці (Діян. 2: 1-11). Про день Святої Трійці як День народження Святої Церкви та про те, що саме відчуття дії в нашому житті благодаті Божої, відчуття того, що Господь Своїм Духом … читать далее »

1

22 мая по новому стилю — православный праздник в честь дня поминовения переноса мощей Святителя Николая Чудотворца в итальянский город Бари в конце XI века. Святитель Николай родился в греческой колонии Ликия (ныне Турция) около 270 года в семье состоятельных родителей-христиан. С раннего детства Николай был религиозен: изучал Писание, читал божественные книги, посещал литургии. Дядя святителя был … читать далее »

2

19 травня Православна Церква вшановує день пам’яті преподобного Іова, ігумена Почаївського. Преподобний Іов народився у 1551 році на Галичині й мав ім’я в миру Іван Залізо. Десятирічним отроком він вступив в Угорницький монастир. У ранньому віці досяг такого успіху в чернечих подвигах, що через два роки вже був пострижений в мантію з іменем Іов, а після свого … читать далее »

1

15 травня – день перенесення мощей благовірних князів руських Бориса та Гліба. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ підготував матеріал про життя святих мучеників, кончину та чудеса, пов’язані із першими страстотерпцями. Житіє Святі благовірні князі-страстотерпці Борис і Гліб (у святому Хрещенні – Роман і Давид) – перші руські святі, канонізовані як Руською, так і Константинопольською Церквою. Вони були … читать далее »

0

Третье воскресенье пасхального цикла названо в честь святых жен-мироносиц. Этот праздник посвящен обычным женщинам ― Христовым ученицам, неотступно следовавшим за своим Учителем и не оставившим Его даже в те минуты, когда большинство апостолов попросту разбежались. В рамках совместного проекта Информационно-просветительский отдел УПЦ публикует материал, подготовленный редакцией сайта “Фома в Украине“. И событие, воспоминаемое в этот день, … читать далее »

654

«Я кожному з нас бажаю стати другом Христовим, щоб те душевне відчуття близькості, яке Господь наш відчував до Лазаря, Він відчував і до нас, а ми ніколи не зраджували Його дружби, завжди залишалися вірними друзями, які чекають Його, які вірять у Нього й які мають надію на Його милість. Дружба — це великий і цінний … читать далее »

maxresdefault

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у відео, розповідає про те, що політики хочуть втягнути у свої нескінченні чвари Церкву Христову, бо забули про тимчасовість людського життя на Землі. Але навіть у найскладніші часи богоборчої влади Церква залишалася незмінна, як і правда Божа, вона опиралася злу і тому була і буде гнаною. «У важкі … читать далее »

789

«На що саме Господь входив до переповненого міста — Він входив, пам’ятаючи про нас, Він входив, знаючи, а скільки радості тепер оселиться в наших серцях через те, що Він увійде в місто Його смерті, в місто Його страти, в місто Його зневаги. Усе це Він пережив, бо Він — наш Господь, бо Він — Той, … читать далее »