Архив рубрики "Новости Украинской Православной Церкви"
3

До Дня православної сім’ї Голова Місії Синодального відділу Української Православної Церкви у справах сім’ї архієпископ Ровеньківський та Свердловський Пантелеімон розповів про те, чого сучасникові не вистачає для створення міцного традиційного союзу. Руйнують стосунки три пороки, вважає владика, а політика узаконення «одностатевих шлюбів» свідчить про умертвіння людських достоїнств. Спеціально для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. — День памяти святых благоверных … читать далее »

4

Різдво чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна – це одине з великих свят. Великі свята по значущості йдуть після 12-ти двунадесятих свят. Різдво Іоанна Хрестителя відзначається 7 липня за новим стилем. У цей день віруючі згадують, як в родині іудейського священика Захарії і його дружини Єлизавети народився майбутній пророк, який передбачить пришестя Месії … читать далее »

123

5 липня 2020 року — шість років від дня кончини Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), Предстоятеля Української Православної Церкви. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує 15 цитат з інтерв’ю та проповідей Блаженнішого владики, що він виголосив за життя.   Святі та ми «Знайомство зі святими і з усім тим надприродним, що було в їх житті, є … читать далее »

1
1234

Про правильне ставлення до багатства і бідності, про щедрість та сріблолюбство, про екологію, вирубку карпатських лісів та сучасні катаклізми. За словами протоієрея Олександра Клименка, про все це ми можемо почути в Нагорній проповіді Іісуса Христа та зрозуміти, як жити в сучасному світі. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ продовжує публікувати духовні роздуми протоієрея Олександра Клименка. У цьому випуску о. Олександр … читать далее »

789

25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Предстоятелі та ієрархи Помісних Православних Церков надсилають вітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з нагоди його Дня тезоіменитства. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. Так, Предстоятель Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Блаженніший Митрополит Ростислав у своєму вітальному слові … читать далее »

456

Преподобний Онуфрій допомагає тим людям, які на перше місце ставлять не посаду, багатство і комфорт, а чистоту Православної віри та своє спасіння. Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у проповіді в день пам’яті прп. Онуфрія Великого, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. «Прп. Онуфрій допомагає тим людям, які подвизаються, які борються з собою, які … читать далее »

3

Розпочався Петрів піст. Як дізнатися, чи угодний наш піст Богу? Відповідає клірик Горлівської єпархії протоієрей Михаїл Фоменко, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу єпархії. Піст — це такий період в житті християнина, коли він відкладає звичні справи і заняття і присвячує цей час Богу. У нашій мові це слово незмінно пов’язане з відповідальністю … читать далее »

999

Чому одній людині Бог дає більше талантів, можливостей в житті, а іншій менше? В чому полягає головне завдання християнина? Як впливає правильне сповідування віри на молитву та наше земне життя? Чому неможливе спасіння без виконання заповідей Божих? На ці та інші питання «Церковній православній газеті» відповідає Блаженніший Владика Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України. Інформаційно-просвітницький … читать далее »

123

21 червня 2020 року, у День медичного працівника, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви було звершено молебні за здоров’я живих медичних працівників та панахиди за спочилими. Також духовенство та віряни Запорізької, Мукачівської, Вінницької, Криворізької, Полтавської єпархій УПЦ привітали лікарів із професійним святом, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ … читать далее »