Архив рубрики "Новости Украинской Православной Церкви"
4

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви під час недільної Літургії 23 грудня 2018 року буде виголошено текст Звернення Священного Синоду УПЦ щодо останніх подій в релігійному житті України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Члени Священного Синоду прийняли текст Звернення до архіпастирів, пастирів, чернецтва … читать далее »

3

ЗВЕРНЕННЯ Священного Синоду Української Православної Церкви до архіпастирів, пастирів, чернецтва та вірян від 17 грудня 2018 року Ваші Високопреосвященства і Преосвященства! Возлюблені у Господі отці, брати і сестри! 15 грудня 2018 року у м. Києві на території Національного заповідника «Софія Київська» відбувся так званий об’єднавчий собор, на якому було заявлено про створення нової церковної організації … читать далее »

2

17 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Ж У Р Н А Л  № 69 У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України  Онуфрія — МАЛИ МІРКУВАННЯ про участь Преосвященного митрополита Вінницького … читать далее »

1

17 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і … читать далее »

1

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй недільній проповіді пояснив, які небезпеки таїть у собі неправильне ставлення до багатства, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. По-перше, багата людина часто відкладає покаяння на потім. «Ми всі несемо якісь хрести — хвороб, невдач, бідності, багатства. Нам іноді здається, що хрест бідності, наприклад, – важкий, а хрест багатства – легкий, але в … читать далее »

2

15 грудня 2018 року, напередодні Неділі 29-ї після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський … читать далее »

1

Митрополит Серафим стал одним из огромного сонма новомучеников и исповедников русских, пострадавших в годы гонений на веру со стороны советской власти. В своем пастырском служении он, как мог, поддерживал веру в простом народе в тяжелое для Церкви время. Арестованный и ложно обвиненный властями, владыка Серафим был расстрелян на печально известном Бутовском полигоне. Митрополит Серафим (Чичагов) … читать далее »

2

«Неправильні поняття про Бога не дають людині можливості пізнавати Бога, Який завжди поруч із нами». Про це сказав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій за богослужінням у день річниці архієрейської хіротонії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.  Пояснюючи вірним деталі євангельського оповідання, яке читалось за Літургією, Блаженніший Владика звернув увагу на поведінку начальника синагоги. Цей начальник побачив … читать далее »

2

«Важливо, щоб у Церкві зберігалися чистота Православної віри і чистота розуміння про Бога. Якщо цього не буде, то не буде й шансу на виправлення і покаяння». Підкреслив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час проповіді у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Як підкреслив Предстоятель, напрочуд … читать далее »

1

28 років тому посох на архієрейське служіння отримав наш Предстоятель — Блаженніший Митрополит Онуфрій. Про власний шлях служіння монаха в старшому священницькому ступені розповідає Архіпастир. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує інтерв’ю з Блаженнішим владикою для телепрограми «Православний вісник». У перекладі з грецької дослівно архієрей — старший священик, начальник священиків — так називають священнослужителів найвищого, третього ступеню … читать далее »