Відбувся турнір з настільного тенісу між учнями Православного центру прикладних мистецтв та студентами Київської духовної академії і семінарії

       
        21 лютого 2015 року за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії УПЦ відбулася товариська гра з настільного тенісу між командами Православного центру прикладних мистецтв і Київської духовної академії і семінарії.
       
        Гра відбулася в спортивному залі на території Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря. Традиційно гру почали молитвою «Царю Небесний».
       
        Відкриваючи турнір, протоієрей Євгеній Нікітін, відповідальний за роботу відділу духовно-фізичного виховання молоді, відзначив необхідність через спорт звертати молодь до духовного життя. Тому в майбутньому подібні турніри з настільного тенісу будуть регулярно проходити між вихованцями духовних шкіл та учнями світських навчальних закладів.
       
        Організатори побажали учасникам гри і майбутнім переможцям успіхів не тільки в спорті, але і в духовному житті.
       
        Перемогу у командній грі отримали учні Православного центру  прикладних мистецтв. Гравці обох команд показали гарну гру і справжню захопленість настільним тенісом. Всі учасники турніру отримали пам’ятні грамоти.
       
        Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів у подальших трудах!

<-- -->
Прочитано: 772 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Комментарии (1) на "Відбувся турнір з настільного тенісу між учнями Православного центру прикладних мистецтв та студентами Київської духовної академії і семінарії"

Отправить комментарий

*