«І демонів проганяє, і зло погашає» — Блаженніший Митрополит Онуфрій про хресне знамення

0 комментариев | Обсудить
28.09.2017 | Категории: Новости Украинской Православной Церкви

Коли людина осіняє себе правильно хресним знаменням, то велику силу отримує від Бога.

Про це сказав у своїй проповіді в день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього Блаженніший Митрополит Онуфрій, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Нагадавши про події віднайдення Хреста, на якому був розіп’ятий Господь Іісус Христос, Його Блаженство, зазначив, що «велика радість була у людей, коли вони знайшли цей Хрест».

«І ми, дорогі брати і сестри, до сих пір радіємо і поклоняємося Святому Животворящому Древу Хреста Господнього. Він для нас є символом спасіння. Через свій Хрест Господь послав нам ту благодать, яка допомагає перемагати гріх, перемагати свої немочі і недоліки, і ставати чадами вічного спасіння», — сказав він.

Архіпастир наголосив, що Православна Церква з великою повагою ставиться до цієї Святині: «Свята Церква, славлячи Святий Хрест, говорить про нього глибоко і красиво: «Хрест є хранителем Всесвіту, силою царів, Хрест — ангелів слава, а демонів кара»» — сказав Митрополит Онуфрій.

Блаженніший владика закликав православних християн завжди вдаватися до сили Святого Животворящого Хреста.

«Ми, дорогі брати і сестри, повинні завжди носити хрест у себе на грудях. Ми повинні осіняти себе хресним знаменням, наносячи його на себе правильно. Коли людина осіняє себе правильно хресним знаменням і робить це з молитвою, вона навіть і не підозрює, яку силу Божественну отримує від Бога. Ця сила і демонів проганяє, і зло погашає, і допомагає гідно жити на землі, щоб бути спасенними на небі у Христі Іісусі Господі нашому!», — підкреслив Предстоятель.

Джерело: Офіційний сайт Української Православної Церкви

 

<-- -->
Прочитано: 229 раз
Поделиться с друзьями
Популярные статьи:

Отправить комментарий

*